Барселона розгромно програла Монако в матчі за Кубок Гампера

Денис Закария и Ламин Ямаль. Фото — Getty Images

У Каталонії на Олімпійському стадіоні імені Льюїса Компаніса зіграли традиційний передсезонний матч за Кубок Жоана ГампераБарселона розгромно поступилася Монако (0:3).

Перший тайм пройшов без забитих м’ячів, а ось старт другого вийшов ударним у виконанні монегасків. На 50-й хвилині рахунок відкрив сенегальський новачок Ламін Камара (який перейшов цього літа з Меца за 15 мільйонів євро), а через сім хвилин перевагу Монако подвоїв Брель Емболо.

Крапку в матчі на 86-й хвилині поставив ще один літній новачок Монако – 19-річний захисник Крістіан Мавісса Елебі, який перейшов із Тулузи за 16 мільйонів євро.

Нагадаємо, що передсезонний Кубок Жоана Гампера традиційно складається з однієї гри, в якій Барселона протистоїть запрошеній команді. У 2023 році каталонці виграли у Тоттенгема (4:2).

Офіційно сезон Барселона відкриє 17 серпня – команда Ганса-Дітера Фліка на виїзді протистоятиме Валенсії в стартовому турі Ла Ліги. Монако ж цього дня вдома прийматиме Сент-Етьєн у рамках першого туру Ліги 1.